“Це я був у Київському центрі, а не він”: Байден з сарказмом прокоментував невдачу “триденної СВО” Путіна і зазначив, що став першим президентом США в зоні бойових дій без американських військ.
“Це я був у Київському центрі, а не він”: Байден з сарказмом прокоментував невдачу “триденної СВО” Путіна і зазначив, що став першим президентом США в зоні бойових дій без американських військ.
Comments