В Росії заявили про можливий вихід із мораторію на розміщення ракет середньої дальності, бо, за словами Рябкова, США начебто збільшують кількість таких ракет у світі.
В Росії заявили про можливий вихід із мораторію на розміщення ракет середньої дальності, бо, за словами Рябкова, США начебто збільшують кількість таких ракет у світі.
Comments