сі повнолітні українці повинні брати участь у військовій службі, – вважає командир батальйону “Ахіллес”. Він наголосив, що це є обов’язком кожного громадянина перед своєю країною. Участь у військовій службі є важливою складовою національної безпеки України.
https://www.unian.ua/society/usi-povnolitni-ukrajinci-mayut-stati-viyskovozobov-yazanimi-komandir-batalyonu-ahilles-12781626.html


Comments