МЗС радить українцям не їздити в Угорщину на тлі викрадення співробітників “Ощадбанку”
Також українцям рекомендовано не їздити через Угорщину транзитом, а обирати маршрути через інші країни.
МЗС радить українцям не їздити в Угорщину на тлі викрадення співробітників “Ощадбанку”
Також українцям рекомендовано не їздити через Угорщину транзитом, а обирати маршрути через інші країни.
Comments