Окупанти, які були в Куп’янську, здалися у полон ЗСУ по телефону, – “Хартія”
Один з них повідомив, що в місто пробрався через газову трубу.
Окупанти, які були в Куп’янську, здалися у полон ЗСУ по телефону, – “Хартія”
Один з них повідомив, що в місто пробрався через газову трубу.
Comments