Літом 1950 року в Чехословаччині комуністична влада розпочала операцію «Акція Ř», спрямовану на знищення жіночих чернечих громад. Монахинь примусово виселяли з монастирів, розділяли за віковими групами й відправляли працювати у важких умовах на фабриках або в сільському господарстві, часто в ізольованих регіонах.
https://ukraina.radio.cz/akciya-r-tyha-viyna-proty-chernyc-i-viry-pochalasya-75-rokiv-tomu-8857904

Comments