35 років тому Леопольд Суловський став першим чехом, хто здолав Джомолунгму
17 травня 1991 року чеський альпініст ступив на «вершину світу» на висоту 8848 метрів у складі італійської експедиції за особливо складних умов — поганої видимості, 40-градусного морозу і з обладнанням, яке не порівняти з сучасним.
https://ukraina.radio.cz/35-rokiv-tomu-leopold-sulovskyy-stav-pershym-chehom-hto-zdolav-dzhomolungmu-8886672

Comments